Počet aplikací

2x až 3x týdně

Jak často

7 až 10

Délka aplikace

60 minut

Ceník

1 ošetření
1100 Kč
5 ošetření
4500 Kč
10 ošetření
8000 Kč
Odesláno úspěšně.

Co je to laserová lipolýza?

Laserová lipolýza je nová revoluční neinvazivní metoda pocházející ze Spojených států amerických. Slouží k rychlé a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk. Aktivně zryhluje metabolismus těla a dochází k intenzivní redukci tukových zásob.

Princip laserové lipolýzy spočívá v emulgaci tuku uvnitř buněk. Zkapalněný tuk z buňky odchází dočasným průchodem vytvořeným v buněčné membráně do mezibuněčného prostoru. Odtud je pak lymfatickým systémem odveden ke zpracování do jater a částečně vyloučen močí.

Tento proces má za následek, že se miliony tukových buněk zmenší. To se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích, jak bylo prokázáno v klinických studiích. Laserová lipolýza velmi efektivně napomáhá ke zmírnění až odstranění celulitidy.

K získání maximálního účinku ošetření obsahuje aplikaci Thermal Contour , která urychluje spalování a zvyšuje účinek laserové lipolýzy o více než 30%. Ošetření Thermal Contour získáváte ke každému ošetření laserové lipolýzy zcela ZDARMA.

Ošetření je bezbolestné!
Certifikováno

Jak probíhá laserová lipolýza

Světlo červeného laseru proniká přes pokožku do hloubky až k vrstvám tukových buněk. Díky šetrnému výkonu a optimalizované vlnové délce však nepoškozuje tkáň, cévy a nervy. Naopak stimuluje mitochondrie k produkci energie, která je následně využita ke štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. Poté se zapojí lymfatický systém vašeho organismu, přes nějž se zkapalněný tuk dostává do jater. Zde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla.


Jak to vidí naši klienti?

client

Laserová lipolýza

"Balíček jsem zakoupila před létem, jelikož jsem chtěla vyformovat postavu a v kombinaci s infradekou,která byla díky balíčku zdarma mohu všem jen doporučit,jelikož jsem začala rychleji hubnout. Na doporučení kosmetičky jsem zlepšila svůj pitný režim a mohu jen poděkovat paní kosmetičce."

client

Laserová lipolýza

"S ošetřením jsem byla spokojená, zvolila jsem si intenzivní cestu 4x týdně."


Na jaké výsledky se můžete těšit?

Ošetření laserovou lipolýzou vás zbaví až 20 centimetrů z oblasti pasu, boků, břicha a stehen.  Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40 – 60 g tuku, což představuje 1600 – 2100 kJ.

Výsledky se u laserové neinvazivní  liposukce dostavují postupně. Pro dosažení maximálních výsledků doporučujeme absolvovat proceduru 2x – 3x týdně (celkem 7 – 10 ošetření v během jednoho měsíce).

Jaká opatření musím dodržovat po proceduře?

Po ošetření laserovou lipolýzou je nezbytné dodržovat pravidelný pitný režim. Vypijte alespoň 3 litry tekutin denně.

Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk. Doporučujeme 30 minutovou fyzickou kardio aktivitu (např. rychlá chůze nebo běh) do 12 hodin po ošetření. Zvýšíte tím účinek ošetření o několik desítek procent.

Nejčastější dotazy

Absolvovat ošetření laserovou lipolýzou můžete 2-3x týdně. Pro intenzivní ošetření až 5x týdně.

Při ošetření laserovou lipolýzou není nutné držet dietu. Pro dosažní maximálních výsledků ale je samozřejmě vhodné stravu upravit.