welcome

Eliška Pospíšilová
( Kosmetička )

Výzva k rezervaci termínu schůzky: +420 605 979 247

Marety Beauty - váš partner na cestě za krásou

Marety Beauty je přední dermatologický salon zaměřený na poskytování kvalitní péče o pleť a tělo. Naše vize je kombinovat vědecké poznatky s krásou a wellness, abychom vám poskytli jedinečné a přizpůsobené zážitky. Naši odborníci využívají nejmodernější technologie a postupy, abyste vždy odcházeli s pocitem naplnění a sebevědomí.

  • Holistický přístup
  • Dlouholeté zkušenosti
  • Individualizované konzultace
  • Bezpečné a ověřené metody

Věříme, že každý z nás si zaslouží mít zdravou a zářivou pleť. Proto se zaměřujeme na individuální potřeby každého klienta, s cílem poskytnout nejen bezprostřední řešení, ale také dlouhodobé strategie pro udržení krásy a zdraví pleti. Naši odborníci neustále sledují nejnovější vývoj v oblasti dermatologie a estetické medicíny, aby vám mohli nabídnout ty nejlepší a nejefektivnější postupy. Vaše spokojenost a pohoda je pro nás nejvyšší prioritou, a proto se neustále snažíme vylepšovat a rozšiřovat naše služby. V Marety Beauty se můžete těšit na ošetření na nejvyšší úrovni, přátelskou atmosféru a profesionální péči, která překročí vaše očekávání.

Vaše slova, naše hrdost

Vaše spokojenost je naší prioritou

client

Kryolipolýza – zmražení tukových buněk

"Do salonu Marety jsem zašla na doporučení kamarádky a výsledky kryo mohu jen vynachválit, paní Pospíšilová mi vše vysvětlila a výsledky jsem na sobě mohla zaznamenat již po druhem nasátí."

client

Kryolipolýza – zmražení tukových buněk

"Salon paní Pospíšilové jsem našla na internetu, kde jsem chtěla vyzkoušet kryolipolýzu. Jsem nějakou dobu po porodu a chtěla jsem se zbavit přebytečných kil,které jsem díky ošetření a lepšímu stravování dala rychle dolů,ale hlavně jsem vyformovala postavu."

client

A.K.

Kryolipolýza – zmražení tukových buněk

"Ošetření kryo mohu doporučit. Na můj problém celulitidy pomohl."

client

LIFT stimulační ultrazvuk

"Službu lift stimulační ultrazvuk mohu doporučit. Je mi 45 let a nejsem typ, co by chtěl navštívit přístrojové ošetření, tak jsem hledala neinvazivní ošetření a našla salon Marety. Byla jsem velice mile překvapena. Ošetření bylo rychlé a výsledek krásný."

client

LIFT stimulační ultrazvuk

"Šla jsem na ošetření lift. Nejprve jsem byla skeptická, ale paní kosmetička mi nabídla kombinaci s jiným druhem přístroje na má více problematická místa, kde by se přístroj hodil více a mohu vám jen poděkovat a popřát paní Elišce hodně štěstí a zdraví."

client

LIFT stimulační ultrazvuk

"Lift stimulační ultrazvuk mohu doporučit všem, kteří nechtějí na výplně a hledají náhradní řešení, jak mít opět vypnutou pleť."

client

Thermo ultra radiofrekvence

"Ošetření jsem dostala jako dárek od manžela k narozeninám, po domluvě s kosmetičkou jsem se objednala a výsledek mohu jen chválit. Známá byla také a mohu říci, že s výsledkem jsme obě spokojeny."

client

Jitka A.

Thermo ultra radiofrekvence

"Ošetření bylo rychlé a příjemné. Cítila jsem hřejivé teplo a okolo očí maličké zaštípnutí, ale opravdu nic hrozného. Děkuji, Jitka A."

client

Thermo ultra radiofrekvence

"Službu jsem podstoupila na doporučení kamarádky a mohu doporučit. Určitě využiji znovu."

client

B.N.

LIFT stimulační ultrazvuk

"Do salonu Marety jsem šla prvně na ošetření už na jejich první pobočce v ulici Šimkova, kde jsem začala chodit na IPL a v novém prostředí jsem opět navštívila na ošetření lift a mohu jen doporučit."

client

Hloubkový radiofrekvenční lifting

"Ošetření jsem si zakoupila před svatbou, jelikož jsem chtěla hezké fotky :) a dle doporučení kosmetičky jsem zvolila ošetření 4x během prvního měsíce a poté už jen každý měsíc udržovací ošetření a efekt byl znatelný."

client

Hloubkový radiofrekvenční lifting

"Návštěva ošetření byla příjemná, rychlá a efekt byl krásný, hlavně mi ošetření vyřešilo lehké vrásky u očí, které u mě byly viditelné."

client

Hloubkový radiofrekvenční lifting

"Spokojenost, rozhodně jsem nebyla v salonu naposledy, děkuji."

client

Trvalá epilace IPL

"Proceduru IPL navštěvuji pravidelně už jen z praktického hlediska, které každá žena ocení."

client

Trvalá epilace IPL

"Spokojenost.. již chodím pouze na udržovací ošetření jediná nevýhoda, že nejde ošetření podstoupit v létě kvůli sluníčku, kterému se člověk musí po ošetření vyhnout."

client

Trvalá epilace IPL

"IPL ošetření jsem využila na nohy a horní ret a jsem opravdu spokojená."

client

Laserová lipolýza

"Balíček jsem zakoupila před létem, jelikož jsem chtěla vyformovat postavu a v kombinaci s infradekou,která byla díky balíčku zdarma mohu všem jen doporučit,jelikož jsem začala rychleji hubnout. Na doporučení kosmetičky jsem zlepšila svůj pitný režim a mohu jen poděkovat paní kosmetičce."

client

Laserová lipolýza

"S ošetřením jsem byla spokojená, zvolila jsem si intenzivní cestu 4x týdně."

client

Přístrojová lymfodrenáž

"Službu jsem využila byla opravdu příjemná."

client

Přístrojová lymfodrenáž

"Mohu doporučit všem kteří trpí otékáním nohou."

client

Marcela

Přístrojová lymfodrenáž

"Se službou jsem byla velice spokojená a mohu doporučit. "