Kryolipolýza – zmražení tukových buněk

Počet aplikací

1-4 nasatí

Délka aplikace

45 minut

Ceník

1 nasátí
3500 Kč
balíček 2 nasátí
5000 Kč
balíček 4 nasátí
7500 Kč
Odesláno úspěšně.

Kryolipolýza – zmrazení tukových buněk je nejefektivnější metodou odbourání podkožního tuku, při které nedochází k mechanickému (invazivnímu) zásahu do těla. Ošetření je zcela neinvazivní a pro tělo zcela přirozené. Ošetření kryolipolýzou minimálně zatěžuje organismus.  Principem kryolipolýzy je zmrazení tukových buněk a jejich následné odplavení lymfatickým systémem. Výzkumy dokázaly, že podchlazení tkáně vede k vysoce efektivní lipolýze – procesu odbourávání tukových zásob. Jedná se o maximálně efektivní, bezpečný a pro tělo zcela přirozený zákrok bez vedlejších účinků. K odstranění tukových zásob dochází postupně a tělo tak není téměr vůbec zatěžováno.

Vyzkoušejte i vy tento aktuálně nejmodernější způsob hubnutí a zbavte se tukových usazenin. Během 1 ošetření dochází k úbytku tukových usazenin 25 – 45%!

Neinvazivní procedura
Redukce tukové vrstvy
Bezbolestné

banner-kryo-marety-1024x724.png

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Na ošetřovanou partii je umístěna bezpečnostní membrána, která chrání povrch pokožky před zmražením a chlad proniká až do hlubokých struktur pokožky. Aplikace vychází s výzkumu, že tukové buňky jsou náchylnější k zmrazení než ostatní buňky. Přiložíme aplikační koncovku, tzv.transducér. Dochází k vakuovému sání určené oblasti s tukovými usazeninami a následně k řízenému ochlazování. Tukové buňky jsou náchylné k ochlazování díky saturovaným mastným kyselinám. Nedochází tedy k poškození okolní tkáně. Ostatní periférní nervy, krevní žilky, melanocyty a další zůstávají netknuté. V průběhu ošetření pociťujete zpočátku mírný tlak a lokalizovaný pocit chladu, obojí však po několika minutách ustupuje a ošetření je příjemné.

PARTIE VHODNÉ PRO APLIKACI

Kryolipolýza je vhodná pro všechny partie Vašeho těla, které lze nasát do aplikační hlavice. Nejčatěji se ošetřuje břicho, boky, vnější a vnitřní stehna, banánky pod zadečkem, vnitřní část paží, spodní část zad.


Jak to vidí naši klienti?

client

Kryolipolýza – zmražení tukových buněk

"Do salonu Marety jsem zašla na doporučení kamarádky a výsledky kryo mohu jen vynachválit, paní Pospíšilová mi vše vysvětlila a výsledky jsem na sobě mohla zaznamenat již po druhem nasátí."

client

Kryolipolýza – zmražení tukových buněk

"Salon paní Pospíšilové jsem našla na internetu, kde jsem chtěla vyzkoušet kryolipolýzu. Jsem nějakou dobu po porodu a chtěla jsem se zbavit přebytečných kil,které jsem díky ošetření a lepšímu stravování dala rychle dolů,ale hlavně jsem vyformovala postavu."

client

A.K.

Kryolipolýza – zmražení tukových buněk

"Ošetření kryo mohu doporučit. Na můj problém celulitidy pomohl."


VÝSLEDKY OŠETŘENÍ

Výsledky vždy záleží na reakci těla. Podle klinických studií dochází k redukci podkožní tukové tkáně o 25 -45 % během 2-4 týdnů. To zhruba odpovídá redukci tukové vrstvy o 1-5 cm.  Ošetření se provádí vždy maximálně 4 partiích během 1 aplikace. Ošetření 1 partie trvá 45 minut. Doporučuje se ošetření určené partie zopakovat po 4-6 týdnech.

Ošetření kryolipolýzou je považovano za srovnatelné s běžnou liposukcí. Má však nesporné výhody, protože nevyžaduje rekonvalescenci, je bezbolestná a jedná se o nechirurgický zásah do těla.

Nezapomeňte se předem informovat o kontraindikacích u Vašeho dermálního specialisty!

výsledky-kryo-marety-1024x724.png

Nejčastější dotazy

Všechny, které je možno nasát do aplikační hlavice

Ošetření je zcela bezbolestné. Mohou se objevit malé modřinky v důsledku nasátí, které však během několika dní zmizí.

Nemusíte se obávat, po odstranění tukových usazenin v ošetřované oblasti dojde k rovnoměrnému rozložení ostatních tukových buněk následnému celkovému ubýtku v ošetřované oblasti.

Maximálně 4 nasátí. Každé nasátí trvá cca 45 minut a při 1 nasátí lze ošetřit až plochu 20×20 cm.